Hakkımızda

Aron Metal

Aron Metal, 20 yıldır mağaza ekipmanları tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermektedir. Müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun depo raf sistemleri çözümlerini sunmak için çalışıyoruz. Ürünlerin düzenli bir şekilde saklanmasını sağlayarak işletmelerin verimliliğini artırıyoruz. 

Çalışma Prensiplerimiz

01.

Kaliteli Üretim

Müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Ürünlerimizde verimli alan kullanımı, dayanıklılık ve estetik sonuçlar elde etmek için titizlikle çalışıyoruz.

02.

Dürüstlük

İş ahlakına uygun davranışlarla müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Her adımda dürüstlük, şeffaflık ve dakiklik ilkesini benimsiyoruz.

03.

Yenilikçilik

Teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli olarak yenilikçi çözümler sunuyoruz. Depolama çözümleri üretiminde en son yöntemleri kullanarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz.

Başarılarımız

Aron Metal, 20 yıldır mağaza ekipmanları tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermektedir. Müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun depo raf sistemleri çözümlerini sunmak için çalışıyoruz.

20+

Sektörde

30

Uzman Kadro

250+

Tamamlanan Proje

18

Endüstri Ödülleri

Neden Aron Metal?

Aron Metal yılların kazandırmış olduğu üstün tecrübe ve deneyime sahiptir. Son teknoloji makine parkuru ile yüksek üretim kabiliyetlerine sahip olup, kaliteli ürünler üretmektedir.

Deneyimi ve üretim kabiliyetlerini ileri mühendislik becerisi ile harmanlayarak müşterilerinin taleplerine özel kusursuz çözümler üretmektedir. Sahip olduğu bu yetiler ile sunmuş olduğu tüm ürün ve hizmetleri yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirir.

Aron Metal’ in gerçekleştirdiği projeleri ve referanslarını keşfedebilirsiniz.

Üstün Tecrübe ve Deneyim

Yılların getirmiş olduğu üstün tecrübe ve deneyim ile profesyonel çözümler sunabilme.

Zengin Makine Parkuru

Son teknoloji makine parkuru ve üretim tesisleri ile yüksek üretim kabiliyetleri.

İleri Mühendislik

Üstün deneyim ve zengin makine parkurunun ileri mühendislik ile birleştirilmesi ile oluşan kusursuz çözümler.

Yüksek Kalite

Tecrübe, deneyim, profesyonel çözümler, üretim kabiliyetleri ve ileri mühendislik hizmetleri ile sunulan kaliteli hizmet.

Arge ve İnovasyon

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik yeni raf tasarımları ve malzemeleri üzerinde sürekli çalışıyoruz. Depo alanlarını daha etkili kullanmak için yenilikçi çözümler üretiyoruz. Raf sistemlerimizde kullanılan malzemelerin dayanıklılığı, taşıma kapasitesi ve uzun ömürlülüğü için sürekli araştırma yapıyoruz.

Sertifikalarımız

Bize ulaşabilirsiniz!
Projeleriniz için bizim ile irtibat kurabilir, teklif veya bilgi alabilirsiniz.